Побажання в дорогу українською мовою

Побажання в дорогу українською мовою

Ми постаралися та підготували для вас добірку приголомшливих кращих побажань в дорогу простими словами, які не залишать байдужими нікого.

Їдучи, не забудь взяти з собою мою любов і турботу. Хоч мене і не буде поруч, я кожну секунду подумки буду тримати тебе за руку. Я бажаю тобі хорошого шляху! Нехай час пролетить непомітно! Я тебе люблю!

Пряма у тебе буде дорога, або крива – не має значення … головне, нехай приведе тебе додому!

Легкого тобі шляхи і рівних доріг.

Щасливої ​​дороги! Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви доберетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихій дороги, веселій компанії.

Хочу побажати відмінних попутників, нових знайомств і лише приємних вражень від майбутнього шляху. Дорога твоя хай принесе тільки краще. Іржаві цвяхи і жезли ДАІ нехай дістануться комусь іншому, а тобі лише приємні емоції і позитив!

Щоб тобі дісталося те, чого нам не вистачає!

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Нехай лінія горизонту завжди залишається рівною.

Бажаю тобі неодмінного везіння і щоб шлях був гладким, але не слизькою!

Друже, хочу тобі побажати ні цвяха ні жезла в дорозі. Нехай твій шлях буде легким і пройде швидко. Ще хочу побажати тобі поменше поломок, ніяких пригод, а тільки приємних подій.

Оговтується в шлях з легким серцем, а я, думаючи про нас, буду з нетерпінням чекати твого повернення!

Чоловіки не потрібні слова підтримки, адже вони сильні від природи. Але я хочу побажати тобі безтурботного і приємного польоту. Хочу щобти долетів без клопоту і без настирливих сусідів. Нехай час в небі ніщо не затьмарює: ні погана погода, ні настрій.

Щоб тобі не випаде шанс поламати в дорозі життя (собі, своїм близьким, своїм друзям, попутників).

Нехай твій шлях буде вдалим і щасливим! Так важливо насолоджуватися кожною хвилиною цієї чудової поїздки! Бажаю рівних доріг, відмінною погоди і прекрасного настрою! Нехай Господь оберігає тебе!

Нехай ніхто і ніщо не затьмарить твого шляху.

Нехай сімейне благополуччя утримує тебе від нерозсудливості на дорогах.

Нехай в дорозі все як треба йде!

Удачі, і – в добру путь!

Щоб дорога тобі легко скорилася і не була тернистою по всьому маршруту слідування!

Прийми від мене щасливої ​​дороги побажання в дорогу. Нехай вона буде без клопоту і тривог. Твій маршрут повинен бути таким же прекрасним, як і ти сама! Саме такого ти і заслуговуєш!

Побажати гарної дороги

Побажання в дорогу українською мовою

Back to Top