Гарні побажання в дорогу своїми словами, до сліз

Гарні побажання в дорогу своїми словами, до сліз

Ми постаралися та підготували для вас добірку приголомшливих сучасних побажань в дорогу українською, які не залишать байдужими нікого.

Хочу побажати тобі щасливої ​​дороги. Нехай поїздка буде вдалою, нехай день цей буде легким, нехай очікування твої будуть виправдані, нехай цілі будуть досягнуті, нехай дорога не завдасть ні труднощів, ні проблем.

Безпечних тобі доріг!

Щоб далека дорога тебе не втомила і було про що приємно згадати по закінченню шляху!

Бережи тебе Бог, де б ти не був!

Бажаю щасливої ​​дороги, легкої дороги, доброго настрою, прекрасного самопочуття і попутного вітру благополуччя. Нехай ця поїздка доставить тільки радість і комфорт, нехай під час подорожі серце забуде про тривоги і перенесеться в світ мрій.

Нехай удача всю дорогу сидить на твоєму лівому плечі, а благополуччя на правому! Бажаю по закінченню поїздки залишатися повним сил і творчого натхнення!

Бажаю щасливої ​​дороги, відмінного настрою в дорозі, супутнього благополуччя, яскравого сонця, доброти оточуючих, щасливих очікувань і передчуття успіху. Нехай дорога буде легкою, нехай ця поїздка залишить тільки теплі спогади і захват в твоєму серці.

У добру путь, бажаю від душі! Будь-яка дорога легка для того, хто бачить мету і прагнути до неї! Щасливої ​​дороги і попутного вітру, щоб не вставало в турі добре!

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі все тривоги!

В цей час відправлення в дорогу бажаємо Вам від душі легкої дороги без перешкоди, якнайшвидшого благополучного прибуття до місця призначення, приємних вражень від подорожі.

Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

Поменше тобі крутих поворотів.

Гумових тобі стовпів і сліпих «даішників»!

Нехай асфальт буде сірим, сонце жовтим, небо блакитним, дерева зеленими – щасливої ​​дороги!)

Бажаю щасливої ​​дороги і масу позитивних емоцій на додачу. Нехай ця поїздка стане захоплюючим, веселим, цікавим, дуже успішним і радісною подією в твоєму житті. А, щоб це так і було, побажаю тобі ще гарного настрою і чудового самопочуття.

Нехай всі надії виправдаються.

Щоб шлях був усипаний трояндами, та ще й без шипів!

Нехай намічене виповниться в термін.

Нехай дорога не пилить і не помсти!

Побажання в дорогу у прозі

Побажати гарної дороги до сліз

Back to Top