Найкращі компліменти чоловіку у прозі, до сліз

Найкращі компліменти чоловіку у прозі, до сліз

Ми постаралися та підготували для вас добірку приголомшливих оригінальних компліментів чоловіку своїми словами, до сліз, які не залишать байдужими нікого.

Ти – тямущий, розумний, хоробрий, спритний, сміливий, добрий і красивий хлопець, твої очі притягують, як магніт, твоя посмішка дарує світло радості і щастя, твій образ – образ справжнього героя – героя сучасності і мужності.

Ви завжди легко і швидко справляєтеся з усіма поставленими завданнями. Всі труднощі завжди вам по плечу.

Як тільки представлю тебе на ліжку, так думки відразу ж стають брудними!

Від твого м’язистого вигляду можна збожеволіти!

Я так хочу тебе, що не залишилося жодного сантиметра тіла, які не покритого мурашками бажання.

Ти мій чарівний світ, наповнений до самого краю!

Найбільше покарання для мене – провести залишок життя без можливості бачити красу твоїх очей і відчувати жар твоїх поцілунків.

Ніжність – найкращий доказ кохання, ніж найпалкіші клятви (Марлен Дітріх)

Я така щаслива, що мені вдалося зустріти такого чоловіка, як ти – мужнього і з добрим серцем.

З тобою мені так добре і легко, так спокійно і надійно, від твоєї посмішки яскравіше світить сонце, від приємних слів – дзвінкіше співають птахи, перед твоєю впевненістю зникають хмари проблем і тіні сумнівів, ти все можеш, розумієш і вмієш, ти – найкращий , залишайся таким завжди, мій коханий!

Твою статуру – це те, що постійно тримає мене в заціпенінні. Не можу відвести від нього свій погляд.

Я найщасливіша дівчина на землі, тому, що поруч зі мною ти, мій улюблений, і найкращий хлопець на землі. Я не боюся тебе згладити, тому що тільки такими повинні бути улюблені. І була вся земля була б набагато більше тепла і добра, якби були всі такими, як ти. Я пишаюся і захоплююся тобою, мій улюблений. Нехай тобі неодмінно везе у всьому, нехай удача посміхається тільки тобі. Всіх благ тобі, рідний, величезного щастя, мирного неба і всього самого найкращого. Нехай доля буде прихильною до тебе.

Ти – чемпіон і джентльмен, і навіть більше – супермен!

В твоїх обіймах я забуваю про все на світі.

Це незвичайно: твої руки такі сильні, але при цьому ніжні. У них я відчуваю себе маленькою дівчинкою, яка під захистом сильного, люблячого чоловіка.

З усіх хто мені коли-небудь зустрічався ти найніжніший (добрий, сильний, розумний) чоловік.

Back to Top